Team Wimedo Slalom

Stand T.W.O.N.K. 2016

 

TEAM WIMEDO OPEN NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP 2016

NA 8 VAN DE 8 WEDSTRIJDEN

Datum van registratie: 28 januari  2017

Klassementen per klasse:

  • Klasse 1
  • Klasse 2
  • Klasse 3
  • Klasse 4
  • Klasse 5
  • Klasse 6
  • Klasse 7
  • Klasse 8
  • Klasse 9
  • Klasse X-1
  • Klasse X-2
  • Klasse X-3
  • KitCarKlasse

 Eindklassement:
- De 6 beste resultaten tellen. Er is dus sprake van 2 schrapresulta­ten.
- Er zijn 6 klasseringen uit 8 wedstrijden vereist, anders wordt de
  betref­fende persoon nietgeklasseerd in het eindklasse­me.
- Als meerdere mensen in de eindstand van het kampioenschap met een gelijk
  puntenaantal eindigen, dan wint degene
  - met de meeste eerste plaatsen,
  - zonodig daarna de meeste tweede plaatsen,
  - zonodig daarna de meeste derde plaatsen, enzovoort.
  Hierbij worden uitsluitend hun 6 beste resultaten in beschouwing genomen.
  De twee schrapresulta­ten zijn hierbij dus van geen enkele waarde.
  In theorie kunnen dus meerdere mensen 'samen' kampioen worden.
 
Klachten:
- Voor klachten over uitslagen: Wil van Ziel (info@wimedo.nl)

nr naam auto resp lap pos totaal punten
Klasse 1
1 101 Benjamin Dijkshoorn Fiat Panda 0.989 01:21.106 1 10
3 101 Benjamin Dijkshoorn Fiat Panda 0.896 01:18.731 1 10
5 101 Benjamin Dijkshoorn Fiat Panda 0.920 01:16.477 1 10
6 101 Benjamin Dijkshoorn Fiat Panda 0.977 01:15.338 1 10
7 101 Benjamin Dijkshoorn Fiat Panda 1.055 01:17.375 1 10
8 101 Benjamin Dijkshoorn Fiat Panda 0.812 01:19.497 1 60 10 kampioen
102 Anja Pronk Renault Twingo Niet geklasseerd
102 Daniel van Zijtveld Opel Corsa 1.2 Niet geklasseerd
102 Maryssa Mann Mini Sprite Niet geklasseerd
103 Gerrit de Vries Opel Corsa 1.2 Niet geklasseerd
103 Jaap Peters Volkswagen Polo Niet geklasseerd
104 Roy de Vries Opel Corsa 1.2 Niet geklasseerd
Klasse 2
210 Jean Huijten Suzuki Swift Niet geklasseerd
211 Jo Huijten Suzuki Swift Niet geklasseerd
Klasse 3
1 335 Jo Huijten Seat Leon Cupra 1.075 01:09.122 1 10
2 335 Jo Huijten Seat Leon Cupra 1.152 01:10.921 3 6
3 335 Jo Huijten Seat Leon Cupra 1.186 01:07.184 1 10
4 335 Jo Huijten Seat Leon Cupra 0.964 01:04.103 1 10
6 335 Jo Huijten Seat Leon Cupra 1.256 01:06.400 1 10
7 335 Jo Huijten Seat Leon Cupra 1.234 01:04.070 1 10
8 335 Jo Huijten Seat Leon Cupra 1.084 01:06.856 1 60 10 kampioen
303 Victor Rijswijk BMW 325i E30 Niet geklasseerd
306 Maynon Digmi Alfa Romeo 147 Niet geklasseerd
306 Pieter van Muijlwijk Kia Proceed Niet geklasseerd
307 Jean Huijten BMW E30 325i Niet geklasseerd
306 Raymond Creemers BMW 125i Niet geklasseerd
307 Roy Natter Volvo 480GT Niet geklasseerd
308 Cor Nobel Kia Proceed Niet geklasseerd
309 Raffaele Cernoia Kia Proceed Niet geklasseerd
310 Jo Huijten BMW M4 Niet geklasseerd
323 Atte Roskam BMW 323i E36 Niet geklasseerd
333 Andries Boekhout Mitsubishi Carisma Niet geklasseerd
333 Niels de Lathouder Honda Civic R Niet geklasseerd
334 Danny Winters Honda Civic R Niet geklasseerd
334 Ronald Boekhout Mitsubishi Carisma Niet geklasseerd
336 Jeroen Boekhout Mitsubishi Carisma Niet geklasseerd
340 Jean Huijten BMW M4 Niet geklasseerd
341 Otto Oelp BMW M4 Niet geklasseerd
Klasse 4
1 403 Freek Wams Mini Austin 0.912 01:11.993 3 6
2 403 Freek Wams Mini Austin 0.856 01:09.870 2 8
3 403 Freek Wams Mini Austin 0.863 01:10.522 4 5
4 403 Freek Wams Mini Austin 0.770 01:06.077 8 1
5 403 Freek Wams Mini Austin 0.851 01:08.777 2 8
6 403 Freek Wams Mini Austin 01:06.218 1 10
7 403 Freek Wams Mini Austin 0.906 01:06.718 1 10
8 403 Freek Wams Mini Austin 0.813 01:10.175 4 47 5 kampioen
1 404 Bauke Busscher Mini Clubman 1.026 01:13.260 5 4
2 404 Bauke Busscher Mini Clubman 0.890 01:08.455 1 10
3 404 Bauke Busscher Mini Clubman 0.926 01:09.268 3 6
4 404 Bauke Busscher Mini Clubman 0.763 01:05.211 4 5
6 404 Bauke Busscher Mini Clubman 01:08.034 2 8
7 404 Bauke Busscher Mini Clubman 1.233 01:07.039 2 8
8 404 Bauke Busscher Mini Clubman 0.887 01:09.595 3 43 6 2e prijs
400 Twan Dekkers Suzuki Swift Niet geklasseerd
405 Benjamin Busscher Mini Clubman Niet geklasseerd
412 Fred Drewel Fiat Cinquecento Niet geklasseerd
415 Bram Willigenburg Kia Pride Niet geklasseerd
416 Toon Binnenveld Kia Pride Niet geklasseerd
419 Maryssa Mann Mini Sprite Niet geklasseerd
419 Minne Huizinga Mini 1000 Niet geklasseerd
420 Niels de Lathouder Kia Pride Niet geklasseerd
422 Ruud Middel Fiat Seicento trofea Niet geklasseerd
422 Stephan van Wissen Mini Sprite 1275 Niet geklasseerd
424 Jeroen de Jong Simca R2 Niet geklasseerd
425 HP de Jong Simca R2 Niet geklasseerd
425 Joost de Bruijn Autobianchi A112 Abarth Niet geklasseerd
425 Raaid Ahaidour Kia Pride Niet geklasseerd
426 René Gijse Kia Pride Niet geklasseerd
433 Joost van Beers Fiat 133 Niet geklasseerd
Klasse 5
1 515 Eddy Witkamp Honda Civic 0.663 01:06.309 1 10
2 515 Eddy Witkamp Honda Civic 0.768 01:06.153 1 10
3 515 Eddy Witkamp Honda Civic 0.844 01:05.695 1 10
4 515 Eddy Witkamp Honda Civic 0.615 01:02.720 1 10
5 515 Eddy Witkamp Honda Civic 0.770 01:05.883 1 10
6 515 Eddy Witkamp Honda Civic 0.760 01:03.306 1 10
7 515 Eddy Witkamp Honda Civic 0.798 01:03.273 1 10
8 515 Eddy Witkamp Honda Civic 0.786 01:05.785 1 60 10 Kampioen
1 511 Stephan van Wissen Peugeot 106 0.781 01:12.248 4 5
4 511 Stephan van Wissen Peugeot 106 0.792 01:05.429 2 8
5 511 Stephan van Wissen Peugeot 106 0.974 01:07.499 2 8
6 511 Stephan van Wissen Peugeot 106 0.962 01:05.882 2 8
7 511 Stephan van Wissen Peugeot 106 0.990 01:04.503 5 4
8 511 Stephan van Wissen Peugeot 106 0.947 01:08.184 2 41 8 2e prijs
501 Anco van Oord Deawoo Lanos Niet geklasseerd
501 Joost van Beers Alfa Romeo 145 Niet geklasseerd
509 Rob Ledder Honda CRX Niet geklasseerd
514 Mark Benders Honda Civic Niet geklasseerd
519 Tom van den Berg VW Polo Niet geklasseerd
520 Bas Kursten Honda Civic Niet geklasseerd
521 Kjeld Petersen Honda Civic Niet geklasseerd
581 Ingmar Pots Opel Kadett-E Niet geklasseerd
581 Kai Wagenaar-Hummelink Honda CRX Niet geklasseerd
583 Rico de Jong Honda Civic Niet geklasseerd
Klasse 6
1 631 Pieter Bayens BMW 325i E36 0.832 01:08.242 3 6
2 631 Pieter Bayens BMW 325i E36 0.931 01:08.591 2 8
4 631 Pieter Bayens BMW 325i E36 0.667 01:05.136 5 4
5 631 Pieter Bayens BMW 325i E36 0.771 01:07.063 4 5
6 631 Pieter Bayens BMW 325i E36 0.900 01:05.102 1 10
7 631 Pieter Bayens BMW 325i E36 0.913 01:03.665 2 8
8 631 Pieter Bayens BMW 325i E36 0.857 01:06.715 2 45 8 Kampioen
1 656 Robin Frijlink Ford Escort MK1 RS2000 0.742 01:07.713 2 8
2 656 Robin Frijlink Ford Escort MK1 RS2000 0.794 01:09.289 3 6
3 656 Robin Frijlink Ford Escort MK1 RS2000 0.972 01:06.609 2 8
4 656 Robin Frijlink Ford Escort MK1 RS2000 0.949 01:04.063 3 6
5 656 Robin Frijlink Ford Escort MK1 RS2000 0.874 01:06.383 3 6
6 656 Robin Frijlink Ford Escort MK1 RS2000 0.959 01:05.350 3 6
8 656 Robin Frijlink Ford Escort MK1 RS2000 0.803 01:08.779 6 43 3 2e prijs
2 662 Raymond Creemers BMW 125i 0.930 01:10.004 4 5
3 662 Raymond Creemers BMW 125i 1.028 01:09.982 5 4
4 662 Raymond Creemers BMW 125i 0.833 01:04.681 4 5
5 662 Raymond Creemers BMW 125i 0.885 01:07.531 5 4
6 662 Raymond Creemers BMW 125i 0.819 01:06.923 5 4
7 662 Raymond Creemers BMW 125i 0.822 01:04.227 3 6
8 662 Raymond Creemers BMW 125i 0.688 01:06.407 1 38 10 3e prijs
1 680 Niek Berentsen MG ZS 180 0.770 01:06.532 1 10
2 680 Niek Berentsen MG ZS 180 0.869 01:07.324 1 10
3 680 Niek Berentsen MG ZS 180 0.888 01:07.175 4 5
7 680 Niek Berentsen MG ZS 180 0.890 01:04.892 5 4
8 680 Niek Berentsen MG ZS 180 0.804 01:07.218 4 5
5 647 Niek Berentsen Peugeot 206 GTI 1.066 01:11.400 10 34 0 4e prijs
623 Theo Bom BMW 323i E30 Niet geklasseerd
628 John Vos BMW E36 M3 3.2 Niet geklasseerd
653 Sander Koopmans Citoen Xsara Niet geklasseerd
657 Peter Frijlink Ford Escort MK1 RS2000 Niet geklasseerd
659 Rene Julian Uriot Bmw 325 e36 Niet geklasseerd
660 Rick Jahja BMW 330 Niet geklasseerd
661 Britt Trojan Mini r53 Niet geklasseerd
661 Luc Coolen Fiat Punto 1.4 Niet geklasseerd
662 Rijk Palm Mini r53 Niet geklasseerd
663 Erik van der Starre Mazda RX7 Niet geklasseerd
664 Joost van Beers Alfa Romeo 145 Niet geklasseerd
664 Niek Gaasenbeek Renault Clio 16V Niet geklasseerd
665 Alwin Heynneman Hyundai I30 Niet geklasseerd
665 Wesley Schrik BMW E36 328i Niet geklasseerd
667 Hans v/d Zwaag Volkswagen Golf 2 Niet geklasseerd
667 Perry Kanters Suzuki Swift Niet geklasseerd
668 Gerrit de Vries Opel Astra Niet geklasseerd
668 Klaas v/d Veen Volkswagen Golf 2 Niet geklasseerd
669 Peter van Koningsveld BMW E36 318is Niet geklasseerd
669 Roy de Vries Opel Ascona Niet geklasseerd
670 Daan Quakernaat BMW E36 325i Niet geklasseerd
670 Otto Oelp BMW 335i Niet geklasseerd
671 Jan Willem ten Beitel Renault Clio 16V Niet geklasseerd
672 Hans Kruizinga BMW E36 320i Niet geklasseerd
674 Leroy Matulessy Nissan 350Z Niet geklasseerd
674 Stefan Rispens BMW E36 320i Niet geklasseerd
675 Mitch Laseur Nissan 350Z Niet geklasseerd
676 Sander Falise Peugeot 306 GTi Niet geklasseerd
677 Chris de Vries Ford Escort MK2 RS2000 Niet geklasseerd
678 Gerrit de Vries Opel Kadett Niet geklasseerd
679 Roy de Vries Opel Kadett Niet geklasseerd
685 Dennis Eggen Volkswagen Polo G40 Niet geklasseerd
Klasse 9
1 903 Kees van Rumpt (Jr.) Opel Manta 0.958 01:03.618 1 10
2 903 Kees van Rumpt (Jr.) Opel Manta 0.969 01:03.818 1 10
3 903 Kees van Rumpt (Jr.) Opel Manta 1.006 01:03.479 2 8
4 903 Kees van Rumpt (Jr.) Opel Manta 0.827 00:59.799 1 10
5 903 Kees van Rumpt (Jr.) Opel Manta 1.025 01:02.278 1 10
8 903 Kees van Rumpt (Jr.) Opel Manta 0.812 01:02.438 1 58 10 kampioen
904 Ronald Boekhout Opel Ascona Niet geklasseerd
907 Frits Hendrickx Volvo 360 Niet geklasseerd
908 Quincy Matulessy Alfa Romeo 145 Niet geklasseerd
910 Martin de Haer Toyota Starlet Niet geklasseerd
999 René Aalderink Opel Kadett Coupé Niet geklasseerd
Klasse X-1
162 Denny Roetman Mazda MX-5 Niet geklasseerd ng
163 Maurice Pronk Mazda MX-5 Niet geklasseerd ng
165 Leo Zwijnenburg Porsche 911-993 3.6 Niet geklasseerd ng
166 Aeilke Eefting Mazda MX-5 Niet geklasseerd ng
170 Bob Zwijnenburg Porsche 944 Niet geklasseerd ng
175 Monique van Rookhuizen Mazda MX-5 Niet geklasseerd ng
198 Bart Boosman Lancia Fulvia Niet geklasseerd ng
202 Mick van den Berg Opel Tigra Niet geklasseerd ng
Klasse X-2
1 254 René Jansen Porsche Boxter 0.805 01:08.269 1 10
2 254 René Jansen Porsche Boxter 0.854 01:10.203 2 8
5 254 René Jansen Porsche Boxter 0.796 01:08.120 1 10
6 254 René Jansen Porsche Boxter 1.093 01:07.112 1 10
7 254 René Jansen Porsche Boxter 0.874 01:03.856 1 10
8 254 René Jansen Porsche Boxter 0.814 01:07.456 2 56 8 kampioen
255 Peter van Putten Smart Roadster Niet geklasseerd
256 Daan Quakernaat Subaru WRX STi Niet geklasseerd
266 Ferrie Meijers MG Midget Niet geklasseerd
267 Denny Roetman Subaru Impreza Niet geklasseerd
268 Niels Gerrits MG Midget Niet geklasseerd
274 Alex van Loenen Mazda MX-5 Niet geklasseerd
275 Marcella Meijers MG Midget Niet geklasseerd
277 Danny Winters Subaru Justy 4x4 Niet geklasseerd
281 Jan Koenders BMW M Coupe Niet geklasseerd
282 Wouter Flikweert Mazda RX7 Niet geklasseerd
284 Brigitte Audier Subaru Impreza Niet geklasseerd
285 Daniel Both Lotus Elise Niet geklasseerd
285 Dustin Roukens Subaru Impreza Niet geklasseerd
285 Ruben Zuidervaart Mazda MX-5 Niet geklasseerd
Kitcarklasse
1 455 Marc Damen Striker RAW 0.697 01:04.129 1 10
2 455 Marc Damen Striker RAW 0.751 01:04.120 2 8
3 455 Marc Damen Striker RAW 0.745 01:02.351 1 10
4 455 Marc Damen Striker RAW 0.642 00:59.953 2 8
6 455 Marc Damen Striker RAW 0.737 00:59.926 3 6
7 455 Marc Damen Striker RAW 0.725 00:59.978 3 6
8 455 Marc Damen Striker RAW 0.732 01:02.414 1 10
5 455 Marck Damen Striker RAW 0.725 01:01.633 1 56 10 Kampioen
2 464 Harm Boerma Caterham 7 0.884 01:03.885 1 10
3 451 Harm Boerma Westfield Superseven 0.854 01:02.648 2 8
4 451 Harm Boerma Caterham Seven 0.761 00:59.397 1 10
5 464 Harm Boerma Caterham 7 0.685 01:02.424 5 4
6 464 Harm Boerma Caterham Superseven 0.792 00:59.781 1 10
7 451 Harm Boerma Caterham Superseven 0.908 01:00.654 4 47 5 2e prijs
1 459 Wim Niemarkt Fisher Fury 0.769 01:05.510 2 8
2 459 Wim Niemarkt Fisher Fury 0.906 01:05.722 5 4
3 459 Wim Niemarkt Fisher Fury 0.770 01:04.218 4 5
4 459 Wim Niemarkt Fisher Fury 0.754 01:00.186 3 6
5 459 Wim Niemarkt Fisher Fury 0.826 01:01.792 2 8
6 459 Wim Niemarkt Fisher Fury 0.839 01:01.218 5 4
7 459 Wim Niemarkt Fisher Fury 0.884 00:58.642 1 10
8 459 Wim Niemarkt Fisher Fury 0.664 01:03.066 2 45 8 3e prijs
1 454 Menno Groenendaal Tiger Avon 0.893 01:06.210 3 6
2 454 Menno Groenendaal Tiger Avon 0.677 01:04.790 3 6
3 454 Menno Groenendaal Tiger Avon 0.763 01:03.980 3 6
5 454 Menno Groenendaal Tiger Avon 0.780 01:01.981 3 6
6 454 Menno Groenendaal Tiger Avon 0.810 00:59.787 2 8
7 454 Menno Groenendaal Tiger Avon 0.808 00:59.675 2 40 8 4e prijs
469 Alex van Loenen Van Diemen First Niet geklasseerd
462 Bas Klaaijsen Westfield Niet geklasseerd
457 Chiel van der Kooij Dax Rush Niet geklasseerd
450 Dick Barendrecht MNR Vortex Niet geklasseerd
468 Doreen Noord Caterham Seven Niet geklasseerd
480 Henk-Jan van Dijk Stuart Taylor Locost Niet geklasseerd
467 Jan-Bart Broertjes Lotus Seven Niet geklasseerd
456 Pino Corda Dax Rush Niet geklasseerd
467 Richard Berns Tiger supersix Niet geklasseerd
465 Roelof van de Hauw Stuart Taylor Locost Niet geklasseerd
466 Thimo Jansen RAW Striker Niet geklasseerd