TEAM WIMEDO

 Uitslagen 5e TW-ONK 2017

d.d. 19 augustus 2017

 

 

 

 

Gezellige drukte en een verrassend parcours....
Snelste dagtijd; alweer Joey Veenstra!


Uitslagen TWONK 2017 #5

Klasse 2, Standaard 1301 t/m 1600 cc

# Naam Auto Response Laptime Positie
207 David Jans Ford Fiesta   01:08.985 1
202 Bert Niemann Citroen Saxo   01:12.916 2

Klasse 3, Standaard boven 1600 cc

# Naam Auto Response Laptime Positie
335 Jo Huijten BMW M2 1.412 01:08.243 1
319 Donatas Ceraska VW Polo GTI 1.484 01:10.548 2
318 Donatas Stankunas Renault Clio RS   01:10.777 3
313 Mick van den Berg Alfa Romeo 147   01:13.142 4

Klasse 4, Verbeterd t/m 1300 cc

# Naam Auto Response Laptime Positie
403 Freek Wams Mini Austin 1.184 01:09.636 1
417 Benjamin Dijkshoorn Fiat Panda   01:16.530 2
432 Hammie Donné Abarth 695 SS 1.175 01:18.735 3

Klasse 5, Verbeterd 1301 t/m 1600 cc

# Naam Auto Response Laptime Positie
515 Eddy Witkamp Honda Civic 1.056 01:05.887 1
581 Kai Wagenaar-Hummelink Honda CRX   01:06.285 2
582 Stephan Blaauw Honda Civic   01:06.337 3
583 Rico de Jong Honda Civic   01:06.507 4
511 Stephan van Wissen Peugeot 106 1.405 01:09.046 5
519 Tom van den Berg VW Polo 1.439 01:12.682 6
522 Mick van den Berg Opel Tigra 1.225 01:13.377 7
524 Rayner Chotkan Honda Civic   01:15.330 8

Klasse 6, Verbeterd boven 1600 cc

# Naam Auto Response Laptime Positie
662 Raymond Creemers BMW 125i 1.154 01:06.712 1
631 Pieter Bayens BMW 325i E36   01:07.115 2
657 Peter Frijlink Ford Escort MK1 RS2000   01:07.119 3
656 Robin Frijlink Ford Escort MK1 RS2000 1.802 01:07.587 4
683 Max van der Meulen Lexus IS200   01:08.961 5
696 Sasa Brdjanovic Mini Cooper S 1.237 01:09.751 6
653 Sander Koopmans Citoen Xsara   01:10.558 7
699 Johan de Graaf BMW 323i E30   01:10.888 8
623 Theo Bom BMW 323i E30 1.136 01:10.893 9
670 Daan Quakernaat BMW E36 325i   01:12.366 10
692 Erhan Tekin Mini Cooper S 1.481 01:12.949 11
695 John Vos BMW E36 318Ti Compact   01:12.956 12
694 Robert de Graaf BMW 323i E30   01:14.365 13
691 Gerrit Busscher BMW E36 320i 1.342 01:16.534 14

Klasse 9, Specials boven 1600 cc

# Naam Auto Response Laptime Positie
903 Kees van Rumpt (Jr.) Opel Manta 1.646 01:03.240 1
917 Eric Lagraauw Opel Kadett 1.361 01:14.361 2
918 Marcel Dijkman-Klaassen Opel Kadett 1.499 01:16.905 3

Klasse X-1, Standaard Sportwagens

# Naam Auto Response Laptime Positie
176 Arjan Dijkshoorn Fiat 124 Spider 1.205 01:09.561 1
162 Denny Roetman Mazda MX-5   01:11.235 2
163 Maurice Pronk Mazda MX-5   01:11.348 3
175 Derk-Jan Oplaat Nissan 350Z 1.536 01:16.457 4

Klasse X-2, Verbeterde Standaard Sportwagens

# Naam Auto Response Laptime Positie
293 René Dijkshoorn Porsche Cayman 1.222 01:05.260 1
292 Sebastiaan Remmerswaal Mazda MX-5   01:10.903 2
287 Richard Rabelink VW Buggy 1.144 01:11.471 3
290 Jasper de Schiffart Mazda Miata   01:11.696 4
268 Niels Gerrits MG Midget 1.645 01:11.711 5
266 Ferrie Meijers MG Midget   01:13.748 6
291 Hielke Annema Honda Del Sol 1.474 01:15.852 7
275 Marcella Meijers MG Midget   01:15.931 8
255 Peter van Putten Smart Roadster   01:17.818 9

Klasse X-3, Specials

# Naam Auto Response Laptime Positie
375 Bauke Busscher BB Special   01:08.425 1

Klasse KC, KitCar

# Naam Auto Response Laptime Positie
464 Joey Veenstra Striker 1.473 01:01.062 1
459 Wim Niemarkt Fisher Fury   01:02.252 2
450 Dick Barendrecht MNR Vortex 1.208 01:02.912 3
454 Menno Groenendaal Tiger Avon   01:03.681 4
470 Dieuwertje Ebbers MNR Vortex 1.201 01:12.936 5

Peugeot 206 Klasse

# Naam Auto Response Laptime Positie
530 David Jans Opel Corsa   01:07.659 1
532 Geert ter Harmsel Peugeot 206   01:11.059 2
527 Leendert Lok Peugeot 206   01:11.338 3
533 Quinten ten Broeke Peugeot 206   01:11.677 4
531 Richard Berns Peugeot 206 1.259 01:12.247 5
528 Marcel Lamme Peugeot 206   01:12.425 6
529 Rob Weerden Peugeot 206 01:14:527 7