TEAM WIMEDO

 Uitslagen 6e TWONK 2017

d.d. 23 september 2017

 

 

 

 

Heerlijk weer, snel en uitdagend nieuw parcours van Bram Schimmel.
Flink strijd per klasse en algemeen.
Aardig wat starts per deelnemer, kortom een heerlijke dag slalom.
De snelste tijd door Kai Wagenaar-Hummelinck met de Protos
Joey Veenstra met zes 1e plaatsen kampioen 2017 in de Kit Car Klasse!

Uitslagen TWONK 2017 #6

Klasse 3, Standaard boven 1600 cc

# Naam Auto Response Laptime Positie
311 Ewout Zandvliet VW Golf  1.198 01:07.202 1

Klasse 4, Verbeterd t/m 1300 cc

# Naam Auto Response Laptime Positie
403 Freek Wams Mini Austin 0.714 01:08.207 1
429 Martijn Kranenburg Fiat Pizzapunto 0.824 01:10.902 2
430 Diederik Kallenberg Fiat Pizzapunto 0.822 01:12.606 3
444 Maurice Broshuis VW Kever 0.756 01:14.121 4
428 Mattijs van Biesen Fiat Panda 1.056 01:15.136 5
434 Rik v.d. Vlugt Toyota Starlet 1.263 01:20.094 6

Klasse 5, Verbeterd 1301 t/m 1600 cc

# Naam Auto Response Laptime Positie
581 Kai Wagenaar-Hummelinck Honda CRX 0.791 01:03.313 2
582 Stephan Blaauw Honda Civic 0.797 01:03.557 3
515 Eddy Witkamp Honda Civic 0.693 01:04.271 4
535 Roy Eldermans Honda Civic 0.818 01:06.381 5
534 Robbert Leusink Honda Civic 0.972 01:07.187 6
536 Erik Schopping Honda Civic 0.788 01:10.599 7

Klasse 6, Verbeterd boven 1600 cc

# Naam Auto Response Laptime Positie
662 Raymond Creemers BMW 125i 0.738 01:04.080 1
631 Pieter Bayens BMW 325i E36 0.770 01:04.726 2
623 Theo Bom BMW E36 325i 0.689 01:05.490 3
657 Peter Frijlink Ford Escort MK1 RS2000 0.783 01:05.540 4
656 Robin Frijlink Ford Escort MK1 RS2000 0.982 01:07.089 5
683 Max van der Meulen Lexus IS200 0.827 01:07.536 6
691 Gerrit Busscher BMW E36 320i 0.811 01:12.905 7

Klasse 9, Specials boven 1600 cc

# Naam Auto Response Laptime Positie
999 René Aalderink Opel Kadett Coupé 0.818 01:01.752 1
911 Marc Sangers Opel Ascona 0.792 01:05.164 2

Klasse X-1, Standaard Sportwagens

# Naam Auto Response Laptime Positie
177 Gilles Glashouwer Lotus Elise 111R 0.890 01:08.004 1
178 Arno Hoopman Smart Roadster 1.158 01:11.459 2

Klasse X-2, Verbeterde Standaard Sportwagens

# Naam Auto Response Laptime Positie
289 Folkert Broersma Lotus Elise 0.830 01:04.381 1
287 Richard Rabelink VW Buggy 0.855 01:08.813 2
266 Ferrie Meijers MG Midget 0.862 01:11.513 3
275 Marcella Meijers MG Midget 1.168 01:14.853 4

Klasse X-3, Specials

# Naam Auto Response Laptime Positie
381 Kai Wagenaar-Hummelinck Protos 0.585 00:57.617 1
380 Henk Wagenaar-Hummelinck Protos 0.741 00:59.796 2
375 Bauke Busscher BB Special 0.812 01:05.825 3
361 Benjamin Busscher BB Special 1.589 01:13.630 4
376 Frank van der Meer BB Special 0.942 01:13.785 5

Klasse KC, KitCar

# Naam Auto Response Laptime Positie
464 Joey Veenstra Striker 0.695 00:58.555 1
455 Marc Damen Striker RAW 0.624 00:59.760 2
459 Wim Niemarkt Fisher Fury 0.672 01:00.151 3
450 Dick Barendrecht MNR Vortex 0.765 01:00.442 4
454 Menno Groenendaal Tiger Avon 0.713 01:01.465 5
460 Dieuwertje Ebbers MNR Vortex 0.802 01:03.211 6
469 Hillebrand Wiersma Sylva Striker 0.680 01:03.505 7

Klasse Porsche, Porsche Club

# Naam Auto Response Laptime Positie
1004 Wim de Paepe Porsche 997 C2s 0.754 01:02.132 1
1001 James Cogan Porsche Boxter 0.733 01:04.157 2
1002 Wim van Vonderen Porsche 911 Coupé 0.720 01:05.096 3
1003 Ronald Klerks Porsche 911 C2 0.769 01:07.520 4