Eindstand klassement 2018

De eindstand van het Team Wimedo Open Nederlands Kampioenschap

Nota Bene: Deelnemers zijn alleen geklasseerd als zij minimaal 6 wedstrijden hebben deelgenomen. De beste 6 resultaten tellen.

Totaaltelling is daaraan aangepast. Alleen geklasseerd als in kolom 'Kl' een 'J' .

Klasse 1, Standaard tot 1300 cc                    
  Wedstrijd # 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kl Eind
# Naam Auto Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu JN Totaal
130 Matthijs Bos Honda Civic 10 8   10 10           N 38
106 Gert Stappershof Peugeot 106           10   10 10   N 30
101 Jean Huijten Suzuki Swift   10         10       N 20
108 Thomas van Kalmthout Peugeot 106 Rallye                   10 N 10
100 Kees van Rumpt (Sr.) Citroen AX   6                 N 6
 
Klasse 2, Standaard 1300 tot 1600 cc                
  Wedstrijd # 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kl Eind
# Naam Auto Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu JN Totaal
201 Dolf Jans Ford Fiesta             10 8 10 8 N 36
214 Tessa Bos Honda Civic 10 10 10               N 30
547 David Jans Ford Fiesta               10   10 N 20
 
Klasse 3, Standaard 1600 cc en hoger                
  Wedstrijd # 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kl Eind
# Naam Auto Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu JN Totaal
335 Jo Huijten BMW M2 10 10   10       10     N 40
331 Rolf Spall Peugeot 206 Gti/BMW M4   6 10 4   10         N 30
329 Henk Stappershof BMW E46 328Ci       8 10 8   8 10   N 44
330 Joey de Rooij Peugeot 206 GTi   8   6   6         N 20
343 Rayner Chotkan VW Golf 1 Cabrio           5 10       N 15
306 Brenda Bos Peugeot 306   5 8               N 13
340 Jean Huijten BMW M4                   10 N 10
302 Marco Broekema Ford Fiesta ST             8       N 8
393 Wim van den Brink Saab 9-3 Cabrio             6       N 6
333 Jan Stappershof BMW E46 328Ci       5             N 5
337 Atte Roskam Alfa Romeo 156             5 5 8 8 N 26
332 Savannah Middleton Peugeot 206           4         N 4
130 Matthijs Bos VW Bora               6     N 6
316 Hielke Annema BMW E36 316i           3         N 3
 
Klasse 4, Verbeterd tot 1300 cc  
  Wedstrijd # 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kl Eind
# Naam Auto Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu JN Totaal
413 Hammie Donné Abarth 695 SS 8 8     3 8 10 8   8 J 50
436 Sander Wijngaards Mini Classic 2 6 8 10 4 5     10 6 J 45
403 Freek Wams Mini Austin 10 10 10             10 N 40
429 Martijn Kranenburg Fiat Pizzapunto 3 4     5 6   10     N 28
435 Sebastian Poortman Rover Mini 6 5       10         N 21
432 Flavio Trip Kia Pride         10           N 10
430 Diederik Kallenberg Fiat Pananipunto 4       1 4         N 9
431 Jan Veneman Toyota Corolla 1       2     6     N 9
415 Bram Willigenburg Kia Pride         8           N 8
438 Fred Winkel Autobianchi A112       8             N 8
417 Benjamin Dijkshoorn Fiat Panda/Seicento 0           8       N 8
428 Mattijs van Biesen Fiat Panda             7       N 7
420 Niels de Lathouder Kia Pride         6           N 6
437 Robert Corstens Fiat Pizzapunto 5                   N 5
440 Dannique van Feggelen Citroen AX               5     N 5
426 Patrick Vermeer Fiat 126                   5 N 5
441 Rik van der Vlugt A112 Abarth               4     N 4
427 Bartor Rogozinski Fiat 126                   4 N 4
439 Lennart Zuydervelt Daihatsu Cuore         0           N 0
 
Klasse 5, Verbeterd 1300 tot 1600 cc                
  Wedstrijd # 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kl Eind
# Naam Auto Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu JN Totaal
515 Eddy Witkamp Honda Civic 10 10   6 10 10 6 10 10 8 J 60
538 Jordi Stouten Honda Civic 5 6 10 8   6 8 5 8 6 J 46
511 Stephan van Wissen Peugeot 106 4 8   3 8 8 4 6     J 38
581 Kai Wagenaar Hummelinck Honda Civic       10     10       N 20
582 Stephan Blaauw Honda Civic       5       8     N 13
550 John Vos Citroen C2             1   6 5 N 12
544 Paolo Maginzali Honda Civic   4 6       0       N 10
516 Ben Witkamp Honda Civic                   10 N 10
542 Jornt Suffeleers Peugeot 106 8                   N 8
545 Luitzen Houkes Honda Civic     7               N 7
546 Robert Corstens Alfa Romeo Sud 6                   N 6
524 Rayner Chotkan Honda Civic 1 5                 N 6
548 Lucas de Wal Honda Civic             5       N 5
551 Glen Hageman Citroen AX                 5   N 5
548 Roy Eldermans Honda Civic       4             N 4
550 Ron Hageman Citroen AX                 4   N 4
549 Jan-Wim Stals VW Polo Cup               4     N 4
549 Nordin Kebdi Citroen C2                   4 N 4
543 Benny Suffeleers Peugeot 106 3                   N 3
547 Serge Ferket Honda Civic       1     2       N 3
547 David Jans Ford Fiesta             3       N 3
550 Max van der Meulen Honda Civic       2             N 2
544 Bauke Busscher Rover 114 2                   N 2
549 Rob Ledder Honda Civic       0             N 0
545 Benjamin Busscher Rover 114 0                   N 0
       
Klasse 6, Verbeterd 1600 cc en hoger                
  Wedstrijd # 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kl Eind
# Naam Auto Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu JN Totaal
600 Ronald Klercq Seat Ibiza   10   10 10     10 10 10 J 60
631 Pieter Bayens BMW 325i E36 8 6 3 8 5 8   8 8 5 J 46
662 Raymond Creemers BMW 125i 10   8 6 6       6 6 J 42
683 Max van der Meulen Lexus IS200 4 4 10 5 8 6 5 6   3 J 40
623 Theo Bom BMW 323i E36     6       3   5 8 N 22
656 Robin Frijlink Ford Escort MK1 RS   5         10       N 15
653 Sander Koopmans Citroen Xsara   2   4 3 5         N 14
657 Peter Frijlink Ford Escort MK1 RS   8         6       N 14
1381 Kai WH BMW 325 5 3 5               N 13
656 Leroy Matulessy Alfa Romeo 155         2   8       N 10
677 Chris de Vries Escort MK2 RS2000           10         N 10
606 Toon Binnenveld Renault Clio RS         4     5   0 N 9
676 Sander Falise Peugeot 306 GTi               4 4   N 8
600 Remy van Pommeren BMW 325i E30 6                 0 N 6
1002 Roy Eldermans BMW 325i E36   0 4               N 4
688 Ivan Veldkamp Mazda RX8             4       N 4
654 Nader Zolghadri Chevrolet Camaro           4         N 4
609 Alexander Japin Peugeot 206 GTI                   4 N 4
668 Klaas v/d Veen Volkswagen Golf 2 3                   N 3
660 Laurens Haaima Volvo 360       3             N 3
607 Pieter Hendriks Renault Clio RS         1     2   0 N 3
605 Derk-Jan Oplaat BMW E46 323i         0     3     N 3
604 David Meijers Audi S3                 3   N 3
667 Hans v/d Zwaag Volkswagen Golf 2 2                   N 2
691 Gerrit Busscher BMW E36 320i   0   2             N 2
675 Mitch Laseur Nissan 350Z             2       N 2
603 Emiel Meijers Audi S3                 2 0 N 2
602 Alexander Jongerius Renault Clio RS                   2 N 2
1602 Stephan Blaauw BMW 325i E36 1                   N 1
1601 Rob Ledder BMW 325 0 1                 N 1
618 Rayner Chotkan BMW E36 318i       1             N 1
605 Derk-Jan Oplaat BMW E46 323i             1       N 1
633 Maurice van Diemen Nissan Skyline R33                   1 N 1
200 René Aalderink Mini Cooper         0           N 0
657 Tom van Stempvoort Alfa Romeo 155         0           N 0
655 Mitch Laseur Alfa Romeo 155         0           N 0
603 Rolf Spall Peugeot 206 GTi         0           N 0
602 Savannah Middleton Peugeot 206         0           N 0
1604 Stephan van den Broek BMW 325i E36 0 0                 N 0
697 Wouter Haaima Volvo 340 0 0                 N 0
1001 Harrie Weisbeek BMW 325i   0                 N 0
616 Bert Niemann BMW 316ti E46   0                 N 0
1004 Ben Silvertand BMW 325i E36   0                 N 0
689 Bono Kruit VW Golf 3             0       N 0
624 Dennis van Asperen Volvo V70 2.4             0       N 0
604 Bram Meijers Audi S3                   0 N 0
604 Bram Meijers Audi S3                   0 N 0
610 Vladyslav Nosenko VW Golf                   0 N 0
634 Menno Groenendaal BMW 325i E30                   0 N 0
605 Lex van Beurden Renault Clio RS                   0 N 0
676 Brigitte Brugman Nissan 350Z             0       N 0
                             
Klasse 7, Specials tot 1300 cc  
  Wedstrijd # 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kl Eind
# Naam Auto Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu JN Totaal
700 Ivo Gariboldi Fiat Panda   10     10 10         N 30
Klasse 8, Specials 1300 tot 1600 cc  
  Wedstrijd # 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kl Eind
# Naam Auto Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu JN Totaal
811 Bauke Busscher Rover 114                 10 10 N 20
810 Benjamin Busscher Rover 114                 8 8 N 16
                             
Klasse 9, Specials 1600 cc en hoger  
  Wedstrijd # 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kl Eind
# Naam Auto Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu JN Totaal
903 Kees van Rumpt (Jr.) Opel Manta 10 10   10 10 10 10 10 10 10 J 60
611 Bauke Busscher Mini-MG   5   7 8           N 20
959 Tessa Bos Honda Civic         5   6       N 11
928 Kevin Sundermeyer Vw Golf 2 VR6 6 4                 N 10
913 Mike van Oostende Nissan Micra 8                   N 8
911 Mark Sangers Opel Ascona B                 8   N 8
999 René Aalderink Opel Kadett Coupé   8                 N 8
901 Hendrik haaima Opel Ascona       8             N 8
908 Quincy Matulessi Alfa Romeo 145             8       N 8
922 Walter Belgers BMW E28 M5   6                 N 6
923 Fulco Heeroma Opel Manta         6           N 6
610 Benjamin Busscher Rover 114   3                 N 3
 
Klasse X-1, Standaard Sportwagens                
  Wedstrijd # 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kl Eind
# Naam Auto Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu Pu JN Totaal
189 Nikolay Pyrog Mazda MX-5             10   10 10 N 30
176 Arjan Dijkshoorn Fiat 124 Spider   10     10 8         N 28
187 Edwin Roza Lotus Elise           10 8       N 18
182 Hielke Annema Mazda MX-5 10 6                 N 16
188 Yukon Roza Lotus Elise           6 6       N 12
185 Kars Rozema Mazda MX5       10             N 10
178 Arno Hoopman Smart Roadster               10     N 10
190 Arno Francken Porsche Boxster S